Proyem, Agro ve Bilgiyem Antalya Bölge Bayii

Pzts-Cmts: 09:00-19:00

Turgutlu Yem Tesisi

Turgutlu Yem Tesisi

Projeleri 2008 Aralık ayında tamamlanan Turgutlu Yem Üretim Tesisimiz Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcısı Sn. Bülent ARINÇ’ın katılımlarıyla 23 Mayıs 2009 tarihinde faaliyete başlamıştır.

31.500 m² alan üzerine kurulan Tesisimizde makine parkı, ekipmanlar, otomasyon sistemi en son teknolojik sistemler ile donatıldı. Depolama Kapasitesi; Tesisimizde iki adet liftli hammadde alım hattı, 3.000 m³ depolama kapasiteli hammadde dikey siloları, 6.500 m² depolama kapasiteli kapalı Yatay Depo, 18.000 m³ depolama kapasiteli Çelik Silo ve 3.000 m³ depolama kapasiteli dikey mamul siloları bulunmaktadır.

Üretim Kapasitesi

Tesisimiz 100 ton/saat kapasite ile günde 2.000 ton yem üretebilmekte,” Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” ilkemiz ile tüm proses, hammadde girişinden mamul çıkışına kadar otomasyon ile kontrol edilebilmekte, her türlü proses bilgisi ve detayları geriye dönük raporlanabilmektir. Otomatik proses kontrol cihazları ile prosesin her safhasında yapılan anlık ve sürekli kontroller ile kalite standartlarında üretim yapılmaktadır. Sevkiyat Kapasitesi; üretilen yemler Toz, Granül ve Pelet olmak üzere üç formda çuvallı ve dökme olarak sevk edilmektedir. Çuvallı Paketleme Hattında dört adet çiftli paketleme ünitesi bulunmaktadır. Çift bantlı sistemler ile saatte 80 ton çuvallı yükleme ve döküm hattında ise tek hattan saatte 80 ton yükleme yapılabilmektedir.

Fotoğraflar

ÜRÜN SİPARİŞİ ve BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN!

PROYEM & BİLGİYEM & AGROGLOBAL ÜRÜNLERİ